Witam na stronach mojej firmy

firmę INSTALACJE PRZEMYSŁOWE założyłem w roku 2005. W pierwotnym założeniu INSTALACJE miały wspomagać firmę KOMA, produkującą instalacje dla przemysłu gorzelniczego i biogazowni, a której jestem współwłaścicielem, produkując dla niej systemy transportowe. Z biegiem czasu oprócz produkcji urządzeń dla KOMY, zająłem się również produkcją systemów transportu dla innych gałęzihala przemysłu. Wspólnie z naszymi projektantami stworzyliśmy systemy transportu, które mogą pracować w trudnych warunkach z materiałami sprawiającymi problemy w transporcie – np.

podajniki elastyczne

PWE.
Opracowaliśmy również mobilne systemy transportu - seria PWS z podajnikami elastycznymi i podajnikami ślimakowymi, specjalistyczne kosze zasypowe /antykurzowe, systemy łamania mostków, nagarniacze, systemy wibracyjne/ i systemy precyzyjnego rozładunku worków BIG BAG / autorski

zawór odcinający

, system precyzyjnego odważania /.
Nasze systemy transportowe oparte są o proste, wytrzymałe rozwiązania, co sprawie, że są niezawodne i tanie w eksploatacji.
Dysponując zespołem projektantów tworzymy kompletne systemy transportowe przystosowane do warunków wymaganych przez klienta.


Marek Kowalik