MIESZALNIK / PODAJNIK Z SYSTEMEM DAWKOWANIA KOMPONENTÓWpodajnik z mieszalnikiem
przykładowy urządzenie PM100 z dozownikami na dwa składniki
Produkowane przez nasz przenośniki / mieszalniki z serii PM100 wykorzystywane są do transportowania materiałów sypkich z jednoczesnym mieszaniem, w odpowiednich proporcjach, niezbędnych składników. W urządzeniach tych można również wykorzystać przenośniki elastyczne z serii PWE. Rozwiązanie to ułatwia dostęp do miejsc, gdzie zastosowanie sztywnych przenośników jest niemożliwe.
Kosze zasypowe urządzeń PM100 mogą być przystosowane do rozładunku big bagów, zasypu ręcznego, jak również mogą być przystosowane do zasypu przenośnikami sztywnymi czy też elastycznymi. Zastosowanie produkowanych przez nas dozowników celkowych zapewnia dokładne odmierzanie składników.
Urządzenia PM100 mogą być przygotowane w wersji mobilnej i stacjonarnej, ze stali czarnej lub stali kwasoodpornej. Mogą pracować w aplikacjach, jak również jako pojedyncze, niezależne jednostki.
Nasze biuro projektowe wykonuje projekty urządzeń zgodnie z indywidualnymi wymaganiami Klienta lub w oparciu o otrzymaną specyfikację. Istnieje również możliwość dostosowania urządzeń do istniejących instalacji Klienta.
Jako producenci urządzenia i podzespołów zapewniamy serwis urządzenia oraz wszystkie części zamienne.