MOBILNY KOSZ ZASYPOWY Z PODAJNIKIEM

podajnik mobilny
przykładowe mobilne podajniki z koszem zasypowym


Mobilne kosze zasypowe z podajnikiem służą do budowy linii produkcyjnych wykorzystujących materiały sypkie lub granulaty.
Cechą charakterystyczna tych urządzeń jest ich mobilność. Jedno urządzenie może być wykorzystane na wielu odcinkach linii produkcyjnej, może również służyć jako samowyładowczy środek transportu.
W urządzeniach stosujemy podajniki sztywne /ślimak lub spirala elastyczna/ lub podajniki elastyczne PWE.
Podajniki mogą być wyposażone w system regulujący wysokość i kąt podawania materiału. Mogą współpracować z systemami wagowymi i systemami mieszającymi. Kosze zasypowe mogą być dodatkowo wyposażone w system wibracyjny i system podający /materiały zawieszające się/. Mogą być przystosowane do rozładunku big bagów, załadunku ręcznego lub do współpracy z podajnikami. Mobilne kosze zasypowe wykonujemy ze stali czarnej lub stali kwasoodpornej o gabarytach wskazanych przez Klienta.
Nasze biuro projektowe wykonuje projekty urządzeń zgodnie z indywidualnymi wymaganiami Klienta lub w oparciu o otrzymaną specyfikację. Istnieje również możliwość dostosowania urządzeń do istniejących instalacji Klienta.
Jako producenci urządzenia i podzespołów zapewniamy serwis urządzenia oraz wszystkie części zamienne.